Menu

Ćwicz z położną - w ciąży

To idea położnej- instruktora fitness, Pilates , której głównym celem jest przygotowanie fizyczne i mentalne kobiet w ciąży. Doświadczenie położnicze oparte o aktualne zalecenia medyczne, której głównym celem jest przygotowanie fizyczne i mentalne kobiet w ciąży.

Cały pomysł bazuje na wiedzy i doświadczeniu położniczym opartym o aktualne zalecenia medyczne. ĆWICZ Z POŁOŻNĄ to treningi grupowe i indywidualne, przygotowujące do bycia aktywną mamą, świadomie wykorzystującej ciało w porodzie. Specyfika zajęć opiera się na profilaktyce zmian w ciele kobiety w czasie ciąży, przygotowaniu jej ciała do narodzin dziecka i umiejętności świadomego użycia go w porodzie. Nauki technik oddechowych oraz prenatalnej stymulacji dziecka w życiu wewnątrz łonowym.

Program zajęć na bieżąco ewoluuje zgodnie z najnowszymi wytycznymi ACOG, WHO i rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, a prowadzony jest przez położną, autorkę treningu.

Trening przeznaczony jest dla kobiet w ciąży pod kątem zmian w organizmie w kolejnych trymestrach.

Uczestniczki mogą posiadać zróżnicowany stopień aktywności fizycznej z przed okresu ciąży – uwzględniamy indywidualną wydolność fizyczną.
• Zajęcia skierowane są zarówno do kobiet planujących urodzić naturalnie jak i drogą cięcia cesarskiego.
• Udział w zajęciach dla kobiet regularnie ćwiczących w ciąży możliwy jest od początku I trymestru, dla kobiet chcących rozpocząć prace z ciałem dopiero w ciąży, po skończonym I trymestrze ciąży

Do udziału w zajęciach kwalifikują się kobiety w zdrowej fizjologicznej ciąży, u których lekarz prowadzący wyraża zgodę na udział w ćwiczeniach ( formularz zgody do pobrania w zakładce „grafik”)

Zajęcia dla kobiet w ciąży prowadzone przez położną, instruktora fitness, pilates oparte o autorski szkoleniowo- treningowy program Ćwicz z położną

Oferuję bogactwo treningu w ciąży: z położną trenerem
Ćwicz z położną – trening w ciązy dopasowany do każdego trymestru oparty na metodach body& mind
Fitness w ciąży– bezpieczna fitnessowa lekcja dla kobiet w ciąży
–  Ćwicz z położną do porodu – techniki porodowe w treningu tylko dla pań po 37 tygodniu ciąży planujących poród naturalny NOWOŚĆ w Polsce- trening oparty o wiedzę położniczą

Spin Baby – techniki pracy z ciałem umożliwiające prawidłowe ułożenia dziecka w miednicy
Kręgosłup w ciąży – czyli zdrowy kregosłup w ciąży

Prowadząca:
mgr Izabela Dembińska– położna, instruktor fitness, pilates, mama Leona i Nadii.Od 10 lat prowadzi zajęcia dla kobiet w ciąży. Szkoleniowiec Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie, autor i założyciel Medical Pregnancy Training. Zawodowo związana ze Szpitalem „Inflancka” oraz Szpitalem Praskim w Warszawie. W trakcie rocznej szkoly fizjoterapii uroginekologicznej

 

Zapraszamy do zakładki grafik :)

Naszym głównym celem jest fizyczne i mentalne przygotowanie kobiet do poczęcia, ciąży, porodu i połogu. Medical Pregnancy Training to treningi grupowe i personalne, przygotowujące do bycia świadomą, aktywną mamą.

 

Projekt i przygotowanie - TheIdeas.pl

Izabela Dembińska - ZnanyLekarz.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress